Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Пилки
- Шабельні пили (електроножівки)
- Полотна для шабельних пил
- Шабельне полотно з цвяхами Metabo Professional 150 мм, S 611 VF, 5 шт (631984000)
Шабельне полотно з цвяхами Metabo Professional 150 мм, S 611 VF, 5 шт (631984000)
Опис
- Швидкі, міцні, для виконання складних робіт, пилкові полотна для шабельних пилок; товщина > 1,0 мм
Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками.
Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
Характеристики
| Бренд | Metabo |
| Кількість предметів | 5 шт |
| Оптимальна застосовність | тверде дерево, м'яке дерево, дерево з цвяхами, пластмаса |
| Матеріал полотна | BIM |
| Товщина полотна | 1.25 мм |
| Тип зуба | розлучений, фрезерований |
| Крок зубів | 3.2 - 5.1 мм / 5 - 8 TPI |
| Рекомендована товщина заготівлі | дерево 10 - 100 мм |
| Відповідає типу Bosch | S 611 VF |
| EAN | 4007430122919 |
Категорії:Полотна для шабельних пил
Клієнти, які купили Шабельне полотно з цвяхами Metabo Professional 150 мм, S 611 VF, 5 шт (631984000), також купували
Бренд: Metabo
Кількість предметів: 2 шт
Оптимальна застосовність: тверде дерево, м'яке дерево, садові роботи
Матеріал полотна: HCS
Товщина полотна: 1.5 мм
Тип зуба: шліфований, розлучений
В наявності
255
4
Бренд: Metabo
Кількість предметів: 2 шт
Оптимальна застосовність: метал
Матеріал полотна: BIM
Товщина полотна: 0.9 мм
Тип зуба: розлучений, фрезерований
В наявності
275
4
Напруга: 18 В
Частота ходів пилкового полотна при холостому ході: 0-3000 об/хв
Хід пилкового полотна: 32 мм
Вага: 2.9 кг
Кріплення полотна: безключове
Тип полотна: шабельне
В наявності
365
4

























































































































































