Мій попередній шуруп бош відслужив 13 років, правда акумулятор рази 2 купував новий. І ось знову акумулятор став швидко розряджається. Мала бути робота з монтажу профлиста на 130 м. паркану, а бігати і заряджати кожні 3 листи акумуляторів - не варіант. Друге призначення для нового шуруповерта бачив у вигляді зимової риболовлі. День відпрацював цим шуруповертом за -20, монтував паркан. Прикрутив 12 аркушів (по 10 шурупів) з однією дозарядкою, і заряд ще залишився. Апаратом задоволений. попередній шуруповерт 1,8 кг, цей 2,3 кг., думав буде важко. Даремно сумнівався, шуруповерт дуже зручно лежить у руці і додаткова вага не відчувається. Підсвічування мабуть виробник поправив, на моєму вмикається тільки в момент натискання клавіші. Трохи пізніше зберу рибальський бур (потрібний обов
Купували для риболовлі, сьогодні випробували шнек motostorm 150R, крутить спокійно на 1й швидкості в режимі свердління. Батарея 4А/ч метровий лід спокійно 6 лунок згасло 1 поділ на акумуляторі. Порівнювали з таким же безщітковим BL impuls, різниці взагалі немає.
два роки тому купив це диво, був задоволений як слон, але згорів мотор. Купив нову тушку, тричі зганяв із ним на рибалку, зламався редуктор першої передачі. Якщо порівнювати зі старим - у нового мотор набагато слабше, редуктор теж слабкуватий став. Не рекомендую!
Є однак особливості. Цей шуруповерт для силових робіт. Я робив їм, свердління 300мм колод наскрізь сороковим буром, свердління сталі товщиною 6 мм. 54й коронкою і нарешті буріння на півтора метра близько півсотні ям під стовпи для забору сотим ямобуром, не кажучи вже про дрібніші роботи, а для закрутки сотень саморізів в гіпсокартон він не призначений явно, бо досить важкий і потужний. Є шанс прокрутити саморіз наскрізь... Крім того, при силових роботах потрібно тримати інструмент двома руками і міцно, т.к. при такому моменті, що крутить, якщо інструмент закусить, то, травма гарантована.
Рекомендую!!!!! Не пошкодуєте. Мені особливо приємно відзначити його швидкість, потужність і зручність у поєднанні з надійністю при свердлінні лунок по товстому (до 1100мм) льоду.