Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Садові насоси. Насосні станції
- Комбінований занурювальний насос Metabo KP 160-35 SF (601792000)
Комбінований занурювальний насос Metabo KP 160-35 SF (601792000)
Опис
Занурювальний насос для чистої та брудної води з продуманою конструкцією та функцією поверхневого всмоктування.
Універсальне рішення: підходить як для чистої води, так і для стічної (брудної), що робить його ідеальним для різних завдань.
Сфера використання:
- Відкачування, перекачування та всмоктування води з баків, басейнів і затоплених підвалів.
- Робота як з чистою, так і з брудною водою.
Основні переваги:
- Підходить для брудної води з частинками до 35 мм.
- При роботі з чистою водою — поверхневе всмоктування до рівня 1 мм.
- Швидке підключення шланга через мультиадаптер — без накручування.
- Кабель зручно намотується на корпус і знімається без інструментів.
- Просте налаштування режимів роботи під конкретні задачі.
- Регульований поплавковий вимикач для автоматичного ввімкнення/вимкнення.
- Горизонтальний паз для зручного регулювання поплавка.
- Можливість перемикання з автоматичного режиму на ручний (для повного відкачування води).
- Подвійна система ущільнення — надійний захист при роботі з брудною водою.
- Захист від перевантаження — запобігає перегріву двигуна.
Конструкція:
- Міцний корпус з ударостійкого пластику.
- Ергономічна ручка для перенесення.
- Ручка з отвором для кріплення троса — зручно опускати насос у воду.
Характеристики
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Макс. продуктивність | 16000 л/год |
| Макс. висота підйому | 8 м |
| Макс. тиск | 0.8 бар |
| Макс. глибина занурення | 7 м |
| Максимальний розмір зерна | 35 мм |
| Корпус насоса | пластик |
| Вага | 4.9 кг |
| Напірний патрубок | внутрішня різьба 1 1/2" |
| Кількість крильчаток | 1 |
| Напруга | 220 / 230 В (1 фаза) |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Клас захисту IP | IP X8 |
| Габарити | 210 x 195 x 315 мм |
| Серія | KP |
| Упаковка | картонна коробка |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Категорія | Насоси для брудної/чистої води |
| Бренд | Metabo |






























































































































































