Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Садові насоси. Насосні станції
- Занурювальний насос для чистої води Metabo TP 95 ASF Inox (601791000)
Занурювальний насос для чистої води Metabo TP 95 ASF Inox (601791000)
Опис
Занурювальний насос для чистої води з функцією поверхневого всмоктування, виконаний у міцному корпусі з нержавіючої сталі та оснащений електронним поплавковим вимикачем.
Ідеально підходить для відкачування, перекачування та забору води з басейнів, баків, резервуарів і затоплених підвалів.
Основні переваги:
- Поверхневе всмоктування майже «насухо» – до залишкового рівня води лише 1 мм.
- Електронне регулювання рівня: автоматичне вмикання та вимикання за допомогою датчиків.
- Додатковий контроль часу роботи – зручно для поливу або тривалого використання.
- Швидке підключення шланга через мультиадаптер – без накручування.
- Кабель зручно намотується на корпус і легко знімається без інструментів.
- Захист від перевантаження – запобігає перегріву двигуна.
- Вбудований зворотний клапан і система автоматичного видалення повітря.
Конструкція:
- Довговічний корпус із високоякісної нержавіючої сталі.
- Ергономічна ручка для зручного транспортування.
Характеристики
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Макс. продуктивність | 9500 л/год |
| Макс. висота підйому | 8 м |
| Макс. тиск | 0.8 бар |
| Макс. глибина занурення | 7 м |
| Максимальний розмір зерна | 1 мм |
| Корпус насоса | пластик, нержавіюча сталь |
| Вага | 4.2 кг |
| Напірний патрубок | внутрішня різьба 1 1/2" |
| Кількість крильчаток | 1 |
| Напруга | 220 / 230 В (1 фаза) |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Клас захисту IP | IP X8 |
| Серія | TP |
| Упаковка | картонна коробка |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Категорія | Насоси для брудної/чистої води |
| Бренд | Metabo |




























































































































































