Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Садові насоси. Насосні станції
- Занурювальний насос для чистої води Metabo TP 75 SF (601790000)
Занурювальний насос для чистої води Metabo TP 75 SF (601790000)
Опис
Занурювальний насос для чистої води з продуманою конструкцією та функцією поверхневого всмоктування.
Підходить для відкачування, перекачування та забору води з баків, басейнів, резервуарів і затоплених підвалів.
Основні переваги:
- Поверхневе всмоктування майже «насухо» – до залишкового рівня води всього 1 мм.
- Регульований поплавковий вимикач: автоматично вмикає та вимикає насос залежно від рівня води.
- Зручне швидке підключення шланга завдяки мультиадаптеру – без накручування.
- Кабель легко намотується на корпус і знімається без інструментів для роботи у важкодоступних місцях.
- Захист від перевантаження – оберігає двигун від перегріву.
- Автоматичний режим роботи завдяки поплавковому вимикачу.
- Вбудований зворотний клапан і система автоматичного видалення повітря.
Конструкція:
- Міцний корпус з ударостійкого пластику.
- Універсальне підключення для різних шлангів.
- Ергономічна ручка для зручного транспортування.
- Ручка з отвором для кріплення троса – зручно опускати насос у воду.
Характеристики
| Номінальна потужність | 280 Вт |
| Макс. продуктивність | 7500 л/год |
| Макс. висота підйому | 6 м |
| Макс. тиск | 0,6 бар |
| Макс. глибина занурення | 7 м |
| Максимальний розмір зерна | 1 мм |
| Корпус насоса | пластик |
| Вага | 3.3 кг |
| Напірний патрубок | внутрішня різьба 1 1/2" |
| Напруга | 220 / 230 В (1 фаза) |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Клас захисту IP | IP X8 |
| Габарити | 180 x 170 x 275 мм |
| Серія | TP |
| Упаковка | картонна коробка |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Категорія | Насоси для брудної/чистої води |
| Бренд | Metabo |
























































































































































