Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Інструменти зняті з виробництва
- Акумуляторний дриль Metabo BE 18 LTX 6, каркас, MetaLoc (600261840)
Акумуляторний дриль Metabo BE 18 LTX 6, каркас, MetaLoc (600261840)
Опис
- Швидкісний акумуляторний дриль характеризується зручною формою та високою точністю свердління в металі
- Затискна шийка (O 43 мм) для універсального застосування
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками.
Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
Характеристики
| Напруга акумуляторного блока: | 18 V |
| Макс. крутний момент: | 4 Nm |
| Діаметр свердління, сталь: | 6 мм |
| O свердління, м'яка деревина: | 12 мм |
Комплект поставки:
- Швидкозатискний патрон Futuro Plus з металевою втулкою
- Гайковий ключ
- Кофр MetaLoc
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Характеристики
| Комплектація | гайковий ключ, вставка в кейс MetaLoc |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Вага | 0.8 кг |
| Бренд | Metabo |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Серія | BE |
| Кількість акумуляторів | без акумулятора |
| Тип двигуна | щітковий |
| Регулювання обертів | так |
| Макс. кіл-ть обертів | 0-4000 |
| Особливості | захист двигуна від перевантаження |
| Запобіжна муфта | ні |
| Макс. крутний момент | 4 Нм |
| Макс. діаметр свердління (м'яка деревина) | 12 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 6 мм |
| Патрон | на різьбі, безключовий |
| Діаметр затискної шийки | 43 мм |
| Швидкісні режими | 1 |
| Тип дриля | ненаголошена, акумуляторна |
| EAN | 4007430287298 |
| Вид упаковки | кейс MetaLoc |
























































































































































