Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Інструменти зняті з виробництва
- Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSW 18 LTX 600 (602198890)
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSW 18 LTX 600 (602198890)
Опис
- Висока потужність для виконання складних робіт, пов'язаних із загвинчуванням
- Робота з дуже високим крутним моментом та низьким зворотнім реактивним крутним моментом при віддачі
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками.
Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
Характеристики
| Напруга акумуляторного блока: | 18 V |
| Макс. крутний момент: | 600 Nm |
| Патрон: | Зовнішній чотирикутник 1/2" (12,70 мм) |
Комплект поставки:
- Гачок для носіння на ремені
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Характеристики
| Макс. кількість ударів | 2200 /хв |
| Макс. момент відгвинчування | 900 Нм |
| Макс. кіл-ть обертів | 0-1600 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Макс. розмір гвинтів | М 22 |
| Хвостовик | зовнішній квадрат 1/2" (12.7 мм) |
| Швидкісні режими | 1 |
| Регулювання обертів | так |
| Тип двигуна | щітковий |
| Кількість акумуляторів | без акумулятора |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Особливості | підсвічування робочої зони |
| Комплектація | гачок для носіння на ремні |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Бренд | Metabo |
| EAN | 4007430244093 |
| Max. крут. момент (жорст.) | 600 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Вид упаковки | картонна коробка |
Відгуки
Середня оцінка клієнтів: (1) 4.89 з 5 зірок
Якість : (5)
Коштує своїх грошей : (5)
Ергономіка : (5)
Відповідає очікуванням : (4)
Додавання відгуку
Додавання відгуку
×
-
Я Яромир 27 july 2020 14:35Варто брати гайковерт для важких робіт.
Переваги
Потужний і сильний 600нм поки що політ нормальний. Використовуємо у розбиранні вантажівок, міських автобусів (японія, китай, корея)Недоліки
Один недолік-важкуватий.Якість:Коштує своїх грошей:Ергономіка:Відповідає очікуванням:
Схожі товари
Макс. кількість ударів: 3600 /хв
Макс. крутний момент: 550 Нм
Макс. момент відгвинчування: 840 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 2800 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 1.4 кг
В наявності
5
4
Макс. кількість ударів: 3600 /хв
Макс. крутний момент: 550 Нм
Макс. момент відгвинчування: 840 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 2800 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 1.4 кг
В наявності
5
4
Макс. кількість ударів: 3600 /хв
Макс. крутний момент: 550 Нм
Макс. момент відгвинчування: 840 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 2800 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 1.4 кг
В наявності
5
4
Макс. кількість ударів: 4000 /хв
Макс. крутний момент: 200 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-2900 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 0.94 кг
Макс. розмір гвинтів: М 16
В наявності
235
4
Макс. кількість ударів: 4000 /хв
Макс. крутний момент: 200 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-2900 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 0.94 кг
Макс. розмір гвинтів: М 16
В наявності
295
4
Макс. кількість ударів: 3750 /хв
Макс. крутний момент: 200 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-3050 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 1.17 кг
Макс. розмір гвинтів: М 16
В наявності
335
4
Макс. кількість ударів: 4000 /хв
Макс. крутний момент: 200 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-2900 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 0.94 кг
Макс. розмір гвинтів: М 16
В наявності
325
4
Макс. кількість ударів: 3750 /хв
Макс. крутний момент: 200 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-3050 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 1.17 кг
Макс. розмір гвинтів: М 16
В наявності
235
4
Макс. кількість ударів: 2450 /хв
Макс. крутний момент: 1750 Нм
Макс. момент відгвинчування: 2100 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-1650 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 3 кг
В наявності
335
4
Макс. кількість ударів: 2450 /хв
Макс. крутний момент: 1750 Нм
Макс. момент відгвинчування: 2100 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-1650 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 3 кг
В наявності
335
4
Макс. кількість ударів: 2450 /хв
Макс. крутний момент: 1750 Нм
Макс. момент відгвинчування: 2100 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-1650 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 3 кг
В наявності
275
4
Макс. кількість ударів: 2250 /хв
Макс. крутний момент: 1450 Нм
Макс. момент відгвинчування: 1900 Нм
Макс. кіл-ть обертів: 0-1500 об/хв
Напруга: 18 В
Вага: 2.9 кг
В наявності
235
4
























































































































































