Каталог товарів
Ще категорії
- Головна
- Інструменти зняті з виробництва
- Акумуляторний ударний винтокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL, каркас (601115840)
Акумуляторний ударний винтокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL, каркас (601115840)
Опис
- Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого виконання роботи та високої ефективності свердління й загвинчування
- Компактний акумуляторний ударний гайковерт для складних задач
- Клас 12 В Metabo — легко тримати, зручно працювати
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Зі зручним гачком для носіння на ремені й відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками.
Враховуйте обсяг поставки та опис виробу.
Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.
Характеристики
| Напруга акумуляторного блока: | 12 V |
| Макс. крутний момент: | 140 Nm |
| Патрон: | Внутрішній шестигранник 1/4" (6,35 мм) |
Комплект поставки:
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- metaBOX 118
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Характеристики
| Комплектація | гачок для носіння на ремні |
| Гарантія | 36 міс. від виробника |
| Вага | 0.77 кг |
| Бренд | Metabo |
| Напруга акумулятора | 10.8 В, 12 В |
| Серія | SSD |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | без акумулятора |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Регулювання обертів | так |
| Макс. кіл-ть обертів | 0-2500 об/хв |
| Особливості | підсвічування робочої зони |
| Макс. кількість ударів | 4000 /хв |
| Max. крут. момент (жорст.) | 140 Нм |
| Швидкісні режими | 2 |
| Хвостовик | внутрішній шестигранник 1/4" (6.35 мм) |
| EAN | 4061792003774 |
| Вид упаковки | кейс METABOX |
Клієнти, які купили Акумуляторний ударний винтокрут Metabo PowerMaxx SSD 12 BL, каркас (601115840), також купували
Бренд: Metabo
EAN: 4007430232502
В наявності
255
4
Бренд: Metabo
EAN: 4007430232489
В наявності
245
4
Бренд: Metabo
EAN: 4007430232465
В наявності
355
4
Бренд: Metabo
EAN: 4007430232380
В наявності
275
4
Напруга: 12 В, 14.4 В, 18 В, 36 В
Вага: 0.58 кг
Кількість одночасно заряджуваних акумуляторів: 1
Гарантія: 36 міс. від виробника
Категорія: Зарядні пристрої
Бренд: Metabo
В наявності
205
4
Напруга акумулятора: 10.8 В, 12 В
Серія акумулятора: Li-Power
Ємність акумулятора: 2 Аг
Вага: 0.23 кг
Індикація ємності: так
Наявність захисної скоби: ні
В наявності
265
4
Напруга акумулятора: 10.8 В, 12 В
Серія акумулятора: LiHD
Ємність акумулятора: 4 Аг
Вага: 0.32 кг
Індикація ємності: так
Наявність захисної скоби: ні
В наявності
245
4
Комплектація: біти L = 29 мм (7 шт.) PZ2, PZ3, T15, T20, T25, T30, T40, 1 шт магнітний тримач насадок
Бренд: Metabo
Кількість предметів: 8 шт
Типи біт: PZ (хрест із насічками), Torx (зірочка)
Довжина біт: 29 мм
Свердла: ні
Під замовлення
275
4


































































































































































